W naszej firmie zajmujemy się malowaniem obrazów na zamówienie. Dzięki wielu zaprzyjaźnionym artystom jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom.

Potrzebujesz prezentu reklamującego twoją firmę, nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Zamów obraz specjalnie dla niego, w którym zawarte będą jego cechy, upodobania, to co kocha ...

Akwarele - technika ta pozwala w niedługim czasie osiągnąć wspaniały efekt.

Malarstwo olejne – obrazy potrafią dodać piękna i elegancji każdemu z wnętrz. Posiadamy szeroką gamę obrazów olejnych i akrylowych, jednak czasami obraz musi być bardziej spersonalizowany - gdy ma być pamiątką rodzinną, bądź odzwierciedleniem wspomnień z dzieciństwa - w takim przypadku proponujemy obraz na zamówienie, który może też być kopią dzieła znanego artysty.

Portrety – wykonane na podstawie zdjęć, różnymi technikami. Można zamówić portret na miarę króla, jak również niewielką pastel, która będzie idealnym prezentem dla najbliższej osoby.

Ze względu na to że współpracujemy z różnymi twórcami - zarówno doświadczonymi, jak również z młodym pokoleniem artystów - ceny obrazów na zamówienie mogą być dostosowane do możliwości każdego klienta.