Malarstwo – malarstwo olejne, akrylowe jak również wydruki na płótnie wymagają oprawy w ramę. W naszej firmie pomożemy państwu dobrać odpowiedni profil ramy, jej grubość jak również kolor.
Wykonujemy również dodatkowe usługi takie jak: naciąganie obrazów na krosno, naklejanie na płytę itp. Pomożemy również w odnowieniu obrazu, pokryciu go świeżym werniksem.
Dzięki współpracy z konserwatorami możemy zaproponować pełną renowację dzieła sztuki.
 
Prace za szkłem – wszystkie techniki wykonywane na papierze, takie jak rysunek: grafika, pastel, akwarela itp, wymagają oprawy za szkłem. Do państwa dyspozycji mamy szkło zwykłe jak również antyrefleksyjne. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże w doborze odpowiedniego szkła do danej pracy, jak również wnętrza.
Do wyeksponowania, zwiększenia atrakcyjności oraz ochrony pracy używa się kartonu passe - partout, czyli kartonowej ramki wykonanej z najwyższej jakości papieru bezkwasowego, bezpiecznego nawet dla najcenniejszych dzieł sztuki. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną . Posiadamy również karton lniany, welurowy, jak również posrebrzany i złocony. Do wycinania kartonu passe -partout posiadamy najwyższej klasy sprzęt, co pozwala na uzyskanie nie tylko prostokątnych otworów ale również owali czy okręgów. Można również zamówić u nas tabla każdego rodzaju.
 
Oprawa obiektów trójwymiarowych – specjalizujemy się w oprawie przedmiotów nietypowych. W ramy można oprawić tak naprawdę wszystko co zapragniemy powiesić na ścianę. Oprawiamy: monety, medale, płaskorzeźby, koszulki, pamiątki rodzinne, książki.
 
Lustra – oferujemy naszym klientom lustra na wymiar, w dowolnej oprawie. Posiadamy lustra najwyższej jakości. Wykonujemy również lustra z fazą o różnej grubości.